Αγώνες κυπέλλου ανδρών - γυναικών του ΣΠΑΚ φιλοξενεί το απόγευμα της Κυριακής (25/10) το κλειστό
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Βόλεϊ
- Εκτύπωση
Δύο αγώνες ανδρών και γυναικών θα φιλοξενήσει το απόγευμα της Κυριακής το κλειστό γυμναστήριο της πόλης μας.
Η ανδρική ομάδα του ΣΠΑΚ ρίχνεται στη μάχη για τον πρώτο επίσημο αγώνα της χρονιάς που είναι για το κύπελλο ΕΣΠΕΚΕΛ. Η ομάδα του ΣΠΑΚ θα υποδεχθεί στις 19:00 την ομάδα της Αργώ Βόλου με την διοίκηση της ομάδας να καλεί τον φίλαθλο κόσμο στο γήπεδο ενισχύοντας τη νέα προσπάθεια που ξεκινά.
Αμέσως μετά στις 21:00 θα διεξαχθεί η αναμέτρηση της γυναικείας ομάδας του ΣΠΑΚ επίσης για το κύπελλο ΕΣΠΕΚΕΛ και με αντίπαλο την ομάδα του Γ.Σ. Νίκαιας.
Και στις δύο αναμετρήσεις η είσοδος είναι δωρεάν.