Επέστρεψε στα ...σαλόνια της Α2 βόλεϊ ο ΣΠΑΚ Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Βόλεϊ
- Εκτύπωση
Την άνοδο και μαθηματικά στην Α2 κατηγορία βόλεϊ ανδρών πανηγύρισε το απόγευμα του Σαββάτου η ομάδα του Σ.Π.Α. Καρδίτσας.
Αντίπαλός της στο χθεσινό παιχνίδι η Φθία Λαμίας που είναι η δεύτερη ομάδα της βαθμολογίας με τον ΣΠΑΚ να επικρατεί με 3-1 σετ επιστρέφοντας έτσι πανηγυρικά και άμεσα στην Α2 κατηγορία ανδρών.
Μετά τη νίκη ακολούθησαν οι ...προβλεπόμενοι πανηγυρισμοί στα αποδυτήρια του κλειστού. Πλέον διοίκηση και αθλητές θα δουλέψουν για να παρουσιαστεί η ομάδα ανταγωνιστική τη νέα σεζόν παραμένοντας αγωνιζόμενη σε εθνικό επίπεδο.
Τελευταία τροποποίηση στις3 Απριλίου 2016, 10:32