Εύκολη νίκη για το ΣΠΑΚ απέναντι στον Φιλαθλητικό Λαμίας
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Βόλεϊ
- Εκτύπωση
Ακόμη μία νίκη για την ανδρική ομάδα του ΣΠΑΚ απέναντι στο Φιλαθλητικό Λαμίας σ' ενα παιχνίδι που είχε διάρκεια μόνο μια ώρα.
Ο ΣΠΑΚ παρουσιάστηκε αποφασισμένος για τη νίκη και με αποτελεσματικότητα των παικτών από τις επιθέσεις των Φθιωτών και τις όμορφες φάσεις απο το κέντρο έκανε τη διαφορά με 3-0 στα σετ, κάνοντας δικό του το παιχνίδι με τον Φώτη Αλεξίου να διατηρεί την ισορροπία στην εμφάνιση της ομάδας από την αρχή του αγώνα παίρνοντας την ουσία του παιχνιδιού που είναι οι βαθμοί.
ΣΠΑΚ (Φ. Αλεξίου): Παπαγεωργίου, Θάνος, Μαλλιώρας, Καρράς, Σ. Αλεξίου, Φατόλας (λ), Ρεζκ, Σφακιανάκης, Αναγνώστου, Βαϊόπουλος, Χατζάτογλου, Χειμωνέττος (λ).