Εύκολη νίκη του ΣΠΑΚ επί της ΑΕΛ στο κλειστό γυμναστήριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Βόλεϊ
- Εκτύπωση
Χριστουγεννιάτικο "τρίποντο" είχαμε το Σαββάτο για την αντρική ομάδα του Σ.Π.Α.Κ που επικράτησε με 3-0 τις Α.Ε.Λάρισας στο κλειστό Γυμναστήριο Καρδίτσας.
Μετά από πολύ δυνατές προπονήσεις των παικτών υπό την καθοδήγηση του προπονητή Φώτη Αλεξίου ο ΣΠΑΚ παραμένει αήττητος κλείνοντας αυτή την χρονιά επιβεβαιώνοντας την κυριαρχία τους μέσα στο γήπεδο για ακόμη μια φορά παραμένοντας πρώτοι στην κορυφή!
Τα σετ: (25-21, 25-17, 25-15).
ΣΠΑΚ (Αλεξίου Φ.): Φατόλας (λ), Ρεζκ, Χειμωνέττος(λ), Μαλλιώρας, Θάνου, Αλεξίου Α., Παπαγεωργίου, Γεωργίου, Χατζατόγλου, Βαϊόπουλος, Ντόμπρα, Καρράς, Αναγνώστου, Γιαννουσάς