Νικηφόρα έκλεισαν τη χρονιά τα κορίτσια του ΣΠΑΚ στην Ιτέα
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Βόλεϊ
- Εκτύπωση
Δύσκολη αποστολή είχε η ομάδα του ΣΠΑΚ στην Ιτέα Φωκίδας που συνοδεύτηκε όμως με εύκολη νίκη για τα κορίτσια με 3-0 σετ.
Άψογη εμφάνιση και σοβαρές μέχρι το τέλος του αγώνα, τα κορίτσια δείξαν ότι αρχίζουν πλέον και βρίσκουν ρυθμό και υπάρχει αρκετή αισιοδοξία για τη συνέχεια του πρωταθλήματος έχοντας φθάσει πλέον τους 10 βαθμούς.
Τα σετ: 19-25, 18-25, 7-25.
ΣΠΑΚ (Αλεξίου Α.,Χαβρουζάς Β.) Κωνσταντίνου, Στάθη, Παπαστεφάνου, Κανάκη, Τάκα, Παγώνη Μ.(λ), Καρατζιά, Παπασακελλαρίου(λ), Παγώνη Α., Παπαντώνη, Τεντολούρη, Νικολάου.