Συνάντηση με τον Κ. Αγοραστό είχε ο πρόεδρος της ΕΣΠΕΚΕΛ Αστ. Πατσιαούρας
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Βόλεϊ
- Εκτύπωση
![Συνάντηση με τον Κ. Αγοραστό είχε ο πρόεδρος της ΕΣΠΕΚΕΛ Αστ. Πατσιαούρας](/media/k2/items/cache/e7f6b428bae26d5b18bcc46c52a89a9f_L.jpg)
Με τον περιφερειάρχη Κων. Αγοραστό συναντήθηκε ο Πρόεδρος της ΕΣΠΕΚΕΛ Αστ. Πατσιαούρας και συζήτησαν για θέματα που αφορούσαν την Ένωση και τον σχολικό αθλητισμό.
Ο περιφερειάρχης δεσμεύτηκε να βοηθήσει στη διοργάνωση του street volley που θα πραγματοποιήσει η Ένωση τον Μάιο, καθώς και ότι άλλο χρειαστεί για την καλύτερη προβολή του αθλήματος μας.