Δόθηκε στην κυκλοφορία κανονικά η ΠΑΘΕ - Ολοκληρώθηκε το συλλαλητήριο Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Λάρισα
- Εκτύπωση
Ολοκληρώθηκε το συλλαλητήριο στον κόμβο της Ιτέας με την κυκλοφορία να γίνεται πλέον κανονικά στην ΠΑΘΕ.
Συγκεκριμένα σύμφωνα με νεότερη απόφαση της Αστυνομικής Διεύθυνσης Λάρισας, αίρεται η διακοπή κυκλοφορίας των οχημάτων στην Π.Α.Θ.Ε από τον κόμβο Κιλελέρ (χ/θ 329+400 Π.Α.Θ.Ε.) έως τον κόμβο Πλατυκάμπου (χ/θ 349+396 Π.Α.Θ.Ε.), για την κατεύθυνση κυκλοφορίας προς Αθήνα ώρα 14.40΄ και για την κατεύθυνση κυκλοφορίας προς Θεσσαλονίκη ώρα 14.43΄σήμερα (09-02-2014), λόγω αποχώρησης των συγκεντρωμένων ατόμων του παλλαϊκού συλλαλητηρίου στον κόμβο Νίκαιας.