Επίσημα χωρίς αρμοδιότητες ο Αντιπεριφερειάρχης Δ. Αλεξόπουλος Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Μαγνησία
- Εκτύπωση
Και με τη ...βούλα διακοσμητική η παρουσία του Αντιπεριφερειάρχη Μαγνησίας Δημήτρη Αλεξόπουλου αφού πέρασε από Φ.Ε.Κ. η απόφαση του Περιφερειάρχη Θεσσαλίας Κώστα Αγοραστού για ανάκληση θέσεων αρμοδιοτήτων που του είχαν ανατεθεί στην αρχή του έτους.
Θυμίζουμε ότι ο Κος Αγοραστός είχε θέσει θέμα ηθικής τάξης στο ζήτημα που πήγε να κινήσει δικαστικά ο Κος Αλεξόπουλος για οφειλές στον ίδιο σε θέματα ύδρευσης και ζήτησε την παραίτησή του. Ο Κος Αλεξόπουλος έκανε πίσω ως προς το δικαστικό κομμάτι αλλά ως προς το θέμα ηθικής τάξης εξακολουθεί να διατηρεί τη δική του στάση.
Τις αρμοδιότητες του νυν Αντιπεριφερειάρχη κινεί ο Θεματικός Αντιπεριφερειάρχης Αργύρης Κοπάνας.
Τελευταία τροποποίηση στις7 Σεπτεμβρίου 2011, 23:48