ΠΔΕ Θεσσαλίας: Αγιασμός σήμερα στα σχολεία της Μαγνησίας Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Μαγνησία
- Εκτύπωση
![ΠΔΕ Θεσσαλίας: Αγιασμός σήμερα στα σχολεία της Μαγνησίας](/media/k2/items/cache/54fd31f2a02d09585989e51cdbdcb165_L.jpg?t=20231002_152118)
Στον Αγιασμό του 9ου Δημοτικού Σχολείου στο Βόλο παραβρέθηκε σήμερα η Περιφερειακή Διευθύντρια Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Θεσσαλίας, Κα Βασιλική Ζιάκα. Παραβρέθηκε επίσης, ο κ Γιώργιος Πολύζος, Διεθυντής Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μαγνησίας.
Τελευταία τροποποίηση στις2 Οκτωβρίου 2023, 18:21