Βόλος: 85χρονος φορτηγατζής παρέσυρε μοτοσικλέτα και εγκατέλειψε το θύμα Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Μαγνησία
- Εκτύπωση
Τροχαίο ατύχημα με σοβαρό τραυματισμό ενός 60χρονου που οδηγούσε μοτοσικλέτα είχαμε το απόγευμα της Τρίτης 6 Σεπτεμβρίου στο Βόλο.
Στο τροχαίο ενεπλάκη φορτηγό που οδηγούσε 85χρονος (!) και ο οποίος συνελήφθη το βράδυ της ίδιας ημέρας έπειτα από αναζητήσεις των αστυνομικών του Τμήματος Τροχαίας Βόλου αφού εγκατέλειψε το τρόπο του ατυχήματος. Το τροχαίο σημειώθηκε το απόγευμα στο Λουτζίγκο Μαγνησίας και είχε ως αποτέλεσμα το σοβαρό τραυματισμό του οδηγού του δικύκλου ο οποίος και μεταφέρθηκε με το ΕΚΑΒ στο Νοσοκομείο του Βόλου.