Πρωτοβουλία: Συνάντηση της HVA με την ομάδα επιστημόνων που συνέστησε ο Δ. Κουρέτας Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Θεσσαλία
- Εκτύπωση
![Πρωτοβουλία: Συνάντηση της HVA με την ομάδα επιστημόνων που συνέστησε ο Δ. Κουρέτας](/media/k2/items/cache/288a292d1ce95303c74167f2c9c7057b_L.jpg)
Η δεύτερη συνάντηση μεταξύ του κλιμακίου της ολλανδικής εταιρείας HVA και της ομάδας επιστημόνων που έχει συστήσει ο εκλεγμένος Περιφερειάρχης Θεσσαλίας Δημήτρης Κουρέτας, πραγματοποιήθηκε το βράδυ της Τρίτης 21 Νοεμβρίου.