Δύο νεκροί στη "μάχη" της ασφάλτου Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Θεσσαλία
- Εκτύπωση
Δύο νέοι από Καρδίτσα και Λάρισα άφησαν την τελευταία τους πνοή στην άσφαλτο το Σαββατοκύριακο που μας πέρασε οδηγώντας τις δίκυκλες μοτοσυκλέτες τους.
Το απόγευμα του Σαββάτου ένας 24χρονος Καρδιτσιώτης έχασε τον έλεγχο της μηχανής του για άγνωστο λόγο και κατέληξε πάνω στις προστατευτικές μπάρες με μοιραίο αποτέλεσμα για τον ίδιο. Το δυστύχημα σημειώθηκε κοντά στην Ματαράγκα.
Την Κυριακή το μεσημέρι 37χρονος Λαρισαίος συγκρούστηκε με Ι.Χ. με μοιραία κατάληξη στην επαρχιακή οδό Ελευθεραί - Τερψιθέα.
Τελευταία τροποποίηση στις4 Ιουλίου 2011, 12:22