Επίσημα στους Δήμους οι εργαζόμενοι καθαρισμού των σχολείων Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Θεσσαλία
- Εκτύπωση
Στην εφημερίδα της κυβέρνησης πέρασε η μεταφορά εργαζομένων Υ.Ε. καθαριστών - καθαριστριών με σχέση εργασίας Ι.Δ.Α.Χ. από το Υπουργείο Παιδείας στους Δήμους για τους νομούς Καρδίτσας, Τρικάλων και Μαγνησίας.
Η απόφαση αφορά 161 εργαζομένους στο νομό Καρδίτσας, 140 στον νομό Τρικάλων και 117 στο νομό Μαγνησίας. Για να δείτε την αναλυτική απόφαση κάντε κλικ εδώ.
Τελευταία τροποποίηση στις30 Μαΐου 2011, 09:43