Συνάντηση Χρ. Μιχαλάκη με τον Ζήση Γρηγορίου Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Θεσσαλία
- Εκτύπωση
Με τον Αντιπεριφερειάρχη Τρικάλων Χρήστο Μιχαλάκη συναντήθηκε την Τετάρτη 29 Ιουνίου 2011, στο κτίριο της Περιφερειακής Ενότητας Τρικάλων, ο νέος Θεματικός Αντιπεριφερειάρχης Ζήσης Γρηγορίου, υπεύθυνος για τον Αναπτυξιακό Προγραμματισμό, τις υποδομές και την απασχόληση.
Λίγο αργότερα ο κ. Γρηγορίου είχε την πρώτη του συνεργασία με την Διευθύντρια των Τεχνικών Υπηρεσιών κ. Καραγιάννη από την οποία ενημερώθηκε για την πορεία των έργων και για υπηρεσιακά θέματα της Περιφερειακής Ενότητας Τρικάλων.
Τελευταία τροποποίηση στις29 Ιουνίου 2011, 15:07