Προσφορά γευμάτων σε ηλικιωμένους στη Θεσσαλία από την Προεδρία της Δημοκρατίας Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Θεσσαλία
- Εκτύπωση
![Προσφορά γευμάτων σε ηλικιωμένους στη Θεσσαλία από την Προεδρία της Δημοκρατίας](/media/k2/items/cache/1c010847b2f0a1f9c2589bb0139374e1_L.jpg)
H Προεδρία της Δημοκρατίας, με απόφαση της Προέδρου Κατερίνας Σακελλαροπούλου, προσέφερε, ανήμερα των Χριστουγέννων, γεύματα στους ηλικιωμένους που φιλοξενούνται στο γηροκομείο «Ο Άγιος Σεραφείμ» της Ιεράς Μητρόπολης Θεσσαλιώτιδος και Φαναριοφερσάλων,
στο γηροκομείο της Ιεράς Μητρόπολης Τρίκκης, Γαρδικίου και Πύλης «Ο Άγιος Νικόλαος», στο Κέντρο Φροντίδας Ηλικιωμένων της Ιεράς Μητρόπολης Λάρισας και Τυρνάβου «Παναγία η Αρμενιώτισσα» και στο γηροκομείο της Ιεράς Μητρόπολης Δημητριάδος και Αλμυρού «Σουρλίγκειο Ίδρυμα».