Σε αναστολή τρία τμήματα του 1ου ΓΕΛ Τρικάλων λόγω κρούσματος κορονοϊού
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Τρίκαλα
- Εκτύπωση
![Σε αναστολή τρία τμήματα του 1ου ΓΕΛ Τρικάλων λόγω κρούσματος κορονοϊού](/media/k2/items/cache/21dc5dd162c4fe8fd7441cb9e51a0d08_L.jpg)
Με απόφαση της Διευθύντριας Δ.Ε. Τρικάλων Ελ. Ξυνοπούλου σήμερα Τρίτη (13/10) τέθηκαν σε αναστολή λειτουργία τρία τμήματα του 1ου ΓΕΛ Τρικάλων λόγω κορονοϊού.
Αναλυτικά η απόφαση:
Ανακοινώνεται η αναστολή λειτουργίας των τμημάτων Β1, Β2 και Β3 του 1ου ΓΕΛ Τρικάλων για 14 ημέρες, από 14/10/2020 - 27/10/2020, λόγω επιβεβαιωμένου κρούσματος COVID-19.