Ευχαριστήρια επιστολή από την Δήμητρα Απόλλων 2005 Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Τρίκαλα
- Εκτύπωση
Ευχαριστήρια επιστολή προς την Περιφέρεια Θεσσαλίας και την Περιφερειακή Ενότητα Τρικάλων, απέστειλε η ακαδημία ποδοσφαίρου Δήμητρα Απόλλων 2005 και οι διοργανωτές του 5ου Πανελληνίου Τουρνουά Ποδοσφαίρου Παιδικών Ομάδων.
Όπως αναφέρεται σχετικά στην επιστολή «αισθανόμαστε την ανάγκη να ευχαριστήσουμε την Περιφέρεια Θεσσαλίας και την Περιφερειακή Ενότητα Τρικάλων για την συνεργασία και την βοήθεια που μας παρείχε ώστε να διεξαχθεί ένα άρτια και καλά οργανωμένο τουρνουά».
Τελευταία τροποποίηση στις5 Μαΐου 2011, 10:53