Με τον νέο διοικητή της ΣΜΥ συναντήθηκε ο Χρ. Μιχαλάκης Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Τρίκαλα
- Εκτύπωση
Με το νέο Διοικητή της ΣΜΥ Ταξίαρχο Δημήτρη Μπίκο, συναντήθηκε την Τρίτη 24 Μαΐου 2011, ο Αντιπεριφερειάρχης Τρικάλων Χρήστος Μιχαλάκης, στο κτίριο της Περιφερειακής Ενότητας.
Στη συνάντηση αυτή, αν και είχε εθιμοτυπικό χαρακτήρα λόγω της ανάληψης των νέων καθηκόντων του Διοικητή της ΣΜΥ, συζητήθηκαν και θέματα που έχουν να κάνουν με την πόλη και το Νομό Τρικάλων, τις αλλαγές στην Τοπική Αυτοδιοίκηση με την εφαρμογή του «Καλλικράτη» και φυσικά και θέματα που έχουν να κάνουν με τη Σχολή Μονίμων Υπαξιωματικών.
Τελευταία τροποποίηση στις24 Μαΐου 2011, 11:54