Στην Καρδίτσα θα ανήκουν οι ανάπηροι του ΙΚΑ Τρικάλων Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Τρίκαλα
- Εκτύπωση
Σύμφωνα με σχετική εγκύκλιο του Ιδρύματος Κοινωνικών Ασφαλίσεων, καταργείται η Πρωτοβάθμια Υγειονομική Υπηρεσιακή Επιτροπή της Περιφερειακής Ενότητας Τρικάλων, όσον αφορά μόνο τα ποσοστά αναπηρίας.
Παρακαλούνται όσοι έχουν καταθέσει τα δικαιολογητικά τους στο αρμόδιο γραφείο (241) της Περιφερειακής Ενότητας Τρικάλων, να προσέλθουν να τα πάρουν, μιας και πλέον θα μεταβαίνουν στην Καρδίτσα, στο ΚΕΠΑ που στεγάζεται στο ΙΚΑ Καρδίτσας, επί της οδού Ιεζεκιήλ 38Α.
Τελευταία τροποποίηση στις2 Σεπτεμβρίου 2011, 10:57