Τζάκ-ποτ στο Τζόκερ - Δύο τυχερά 5άρια στα Τρίκαλα! Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Τρίκαλα
- Εκτύπωση
Στο γειτονικό νομό Τρικάλων κατασκήνωσε η θεα τύχη το τελευταίο χρονικό διάστημα με την κλήρωση του Τζόκερ της Κυριακής (11/12) να στέλνει άλλα δύο τυχερά 5άρια!
Συγκεκριμένα από τα 4 5άρια της κλήρωσης τα δύο κληρώθηκαν σε Τρίκαλα (Τέτσιος Β. - Βύρωνος 21) και Καλαμπάκα (Σπυρόπουλος Γ. - Τρικάλων 16) και το καθένα κερδίζει από περίπου 50.000 ευρώ.
2.000.000€ τουλάχιστον θα μοιραστούν οι τυχεροί της 1ης κατηγορίας στην επόμενη κλήρωση της Πέμπτης 15 Δεκεμβρίου μετά το ΤΖΑΚ-ΠΟΤ που σημειώθηκε στην πρώτη κατηγορία.
Δείτε τους τυχερούς αριθμούς και τα διανεμόμενα κέρδη ανα κατηγορία στην συνοδευτική εικόνα.