Ενημερωτική δράση του Κ.Υ. στην Καρδίτσα με θέμα «Παράγοντες που μπορούμε να τροποποιήσουμε για την πρόληψη της άνοιας» Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Ανακοινώσεις
- Εκτύπωση
![Ενημερωτική δράση του Κ.Υ. στην Καρδίτσα με θέμα «Παράγοντες που μπορούμε να τροποποιήσουμε για την πρόληψη της άνοιας»](/media/k2/items/cache/362e28c18f7dc171f5cb26cb1dfaa709_L.jpg)
Γνωστοποιούμε στο ευρύτερο κοινό του νομού Καρδίτσας, ότι το Κ.Υ. Καρδίτσας διοργανώνει δράσεις ενημέρωσης και ευαισθητοποίησης του πολίτη με σκοπό την πρόληψη.
Στο πλαίσιο αυτό, στις 16-05-2024 θα πραγματοποιηθεί δράση στην αίθουσα της ΠΕΔ Καρδίτσας, Μ. Αλεξάνδρου 34 και ώρα 10:30 π.μ. με θέμα: « Παράγοντες που μπορούμε να τροποποιήσουμε για την πρόληψη της άνοιας». Ομιλήτρια θα είναι η Δρ. Αγλαΐα Ρογγανάκη Διδάκτωρ του Δημοκρίτειου Πανεπιστημίου Θράκης Επιμελήτρια Α΄ του Κ.Υ. Καρδίτσας.
Εκ της Δ/σεως του Κέντρου Υγείας Καρδίτσας