Ευχαριστήριες ανακοινώσεις του ΓΕΛ Σοφάδων
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Ανακοινώσεις
- Εκτύπωση
![Ευχαριστήριες ανακοινώσεις του ΓΕΛ Σοφάδων](/media/k2/items/cache/c9188a9d32d1dbd571ecfbca4058619d_L.jpg)
Η Δ/ντρια κ. Ελένη Βλόντζου, ο Σύλλογος Διδασκόντων, ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων και οι μαθητές του ΓΕΛ Σοφάδων αισθάνονται την υποχρέωση να ευχαριστήσουν θερμά τον Σεβασμιότατο Μητροπολίτη της Ιεράς Μητρόπολης θεσσαλιώτιδας και Φαναριοφερσάλων κ. Τιμόθεο,
καθώς και τον αρχιερατικό επίτροπο πατέρα Ηλία Γώγο για την ηθική και υλική συμπαράσταση στους μαθητές του σχολείου μας, που επλήγησαν από την θεομηνία Daniel.
H Δ/ντρια κ. Ελένη Βλόντζου, ο Σύλλογος Διδασκόντων και οι μαθητές του ΓΕΛ Σοφάδων ευχαριστούμε από καρδιάς την Δ/ντρια κ. Βλάχου Ευαγγελία, το Σύλλογο Διδασκόντων, τους μαθητές και το Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων του 1ου Γυμνασίου Σκάλας Ωρωπού για την έμπρακτη αλληλεγγύη τους στις δύσκολες και απρόσμενες συνθήκες που βίωσε τόσο η τοπική κοινωνία, όσο και μέλη της μαθητικής μας κοινότητας.
Η Ενσυναίσθηση, η Ανιδιοτελής Προσφορά, η Ευαισθητοποίηση, η Ανθρωπιά που σας διακρίνει αποτελεί ελπιδοφόρο μήνυμα για το μέλλον της χώρας μας, καθώς οι νέοι έχουν αξίες και τις επικοινωνούν.
ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΟΦΑΔΩΝ