Αποκριάτικη γιορτή της Διεθνούς Ένωσης Αστυνομικών στο Παυσίλυπο Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Εκδηλώσεις
- Εκτύπωση
Η Τοπική Διοίκηση Καρδίτσας της Διεθνούς Ένωσης Αστυνομικών διοργάνωσε αποκριάτικη γιορτή για μικρούς και μεγάλους την περασμένη Παρασκευή στο Παυσίλυπο.
Τα παιδιά των αστυνομικών και οι φίλοι τους χόρεψαν, έπαιξαν και πέρασαν ένα φανταστικό απόγευμα γεμάτο κέφι και ζωντάνια. Σερπαντίνες, χαρτοπόλεμος και απίθανες στολές είχαν την τιμητική τους. Το ρυθμό ακολούθησαν και οι μεγάλοι φυσικά, αφού η υπέροχη μουσική δεν άφησε κανένα στη θέση του και μας έκανε όλους να νιώσουμε για λίγο παιδιά. Για μια ακόμη φορά ευχαριστούμε τη Διοίκηση του Παυσιλύπου για την άψογη εξυπηρέτηση που προσφέρει.
Servo per amikeco
‘Υπηρετώ δια της φιλίας’
Ο Ο
ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
ΤΣΙΡΩΝΗΣ Ιάσων ΖΑΡΧΑΝΗΣ Γεώργιος