Δημοτική λαϊκή βραδιά στις 26 Αυγούστου στο Μαυρομμάτι Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Εκδηλώσεις
- Εκτύπωση
Θέλετε να περάσετε ένα βράδυ διασκεδάζοντας με γνήσια παραδοσιακή μουσική; Αν ναι τότε δεν έχετε παρά να βρεθείτε την Κυριακή 26 Αυγούστου στις 9 το βράδυ στο Μαυρομμάτι Καρδίτσας
Στο κλαρίνο ο δεξιοτέχνης Γ. Μαυραντζάς και στο βιολί ο μαέστρος Σταύρος Τσιάκαλος. Τραγούδι Στέλιος Ευαγγελάκης. Στο λαϊκό πρόγραμμα οι Μαυρομματιανοί: Μπουζούκι τραγούδι ο ρεμπέτης Φώτης Πάπαρης, ο νεαρός ταλαντούχος Κωνσταντίνος Κατσόγιαννος και στο τραγούδι η τραγουδοποιός Φαίδρα Διαμάντη.
Η είσοδος θα είναι ελεύθερη.
Πολιτιστικός Σύλλογος Μαυρομματίου "Καραϊσκάκης"
Τελευταία τροποποίηση στις4 Αυγούστου 2012, 18:15