Η ΛΕ.Φ.Κ.Κ. κόβει την πίτα της, Τρίτη 1/2 Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Εκδηλώσεις
- Εκτύπωση
Η Λέσχη Φωτογραφίας & Κινηματογράφου Καρδίτσας (ΛΕΦΚΚ) θα κόψει την πρωτοχρονιάτικη πίτα της, την Τρίτη 1η Φεβρουαρίου 2011 και ώρα 19:15, στο χώρο του Φωτοκινηματογραφικού Μουσείου (Δημοτική Αγορά, κατάστημα Ι-33).
Ευπρόσδεκτοι είναι όλα τα μέλη και οι φίλοι του Συλλόγου.
Επίσης, συνεχίζεται με επιτυχία ο ετήσιος κύκλος μαθημάτων φωτογραφίας που οργανώνει η ΛΕ.Φ.Κ.Κ. Τα μαθήματα παρακολουθούν 20 μαθητές όλων των ηλικιών ενώ την ευθύνη της διδασκαλίας έχουν αναλάβει τόσο τα παλαιότερα μέλη της όσο και γνωστοί επαγγελματίες φωτογράφοι της Καρδίτσας.
Παράλληλα, εκτός από τις θεωρητικές διαλέξεις, τα μαθήματα διανθίζονται με τακτές προβολές φωτογραφιών και ταινιών μικρού μήκους, ενώ πραγματοποιούνται και μικρές φωτογραφικές εκδρομές για την πρακτική άσκηση των εκπαιδευόμενων. Με την ολοκλήρωση των μαθημάτων θα πραγματοποιηθεί έκθεση φωτογραφίας με τη δουλειά των νέων μαθητών.
Τελευταία τροποποίηση στις30 Ιανουαρίου 2011, 14:33