Με αθλητικές δραστηριότητες έκλεισε η χρονιά στο 1ο Δημοτικό Σοφάδων Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Εκδηλώσεις
- Εκτύπωση
Πραγματοποιήθηκαν χθες οι καθιερωμένες αθλητικές εκδηλώσεις στο 1ο Δημοτικό Σχολείο Σοφάδων με αφορμή τη λήξη της σχολικής χρονιάς.
Οι μαθητές έδωσαν τον καλύτερό τους εαυτό παρουσιάζοντας παραδοσιακά παιχνίδια, χορούς και θεατρικά δρώμενα. Τις εκδηλώσεις παρακολούθησαν μαθητές και γονείς απολαμβάνοντας τις επιδόσεις των παιδιών τους.
Η Δ/ντρια του Σχολείου κ. Αριστέα Παπαδημητρίου, αφού συνεχάρη τα παιδιά για την προσπάθειά τους, τους γονείς για τη συνεργασία τους, απευθύνθηκε στους μαθητές της ΣΤ΄τάξης αποχαιρετώντας τους με ευχές για το μέλλον. Ευχήθηκε σε όλα τα παιδιά καλή πρόοδο και καλό καλοκαίρι κλείνοντας έτσι την επιτυχημένη αυτή εκδήλωση.
Τελευταία τροποποίηση στις14 Ιουνίου 2012, 18:34