Στιγμές άφθονου γέλιου μοίρασε ο Χάρρυ Κλυνν στην Καρδίτσα Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Εκδηλώσεις
- Εκτύπωση
Μια καταπληκτική παράσταση και έναν μοναδικό καλλιτέχνη, είχαν την ευκαιρία να απολαύσουν οι Καρδιτσιώτες που βρέθηκαν το βράδυ της Δευτέρας στην κεντρική Πλατεία της Καρδίτσας.
Ο Χάρρυ Κλύνν και η ομάδα του, έδωσαν μια υπέροχη παράσταση με τον εύγλωττο τίτλο «… και όποιον πάρει ο Χάρης».
Επρόκειτο για μια θεατρική παράσταση με την σατυρική σφραγίδα του Χάρρυ Κλυνν, που στην κυριολεξία έδωσε ρεσιτάλ σατυρικής ερμηνείας και καταχειροκροτήθηκε από το κοινό.
Η όλη εκδήλωση οργανώθηκε από τη Περιφερειακή Ενότητα Καρδίτσας, με την συμμετοχή του Δήμου Καρδίτσας και πραγματοποιήθηκε στα πλαίσια του φεστιβάλ λιμνών Πλαστήρα και Σμοκόβου.
Οι εκδηλώσεις του Φεστιβάλ συνεχίζονται με βάση το σχετικό πρόγραμμα.
Τελευταία τροποποίηση στις22 Αυγούστου 2012, 16:40