Στις 13 Οκτωβρίου η "Καστανογιορτή" στον Ελληνόπυργο Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Εκδηλώσεις
- Εκτύπωση
Η γιορτή που έχει γίνει πια θεσμός για την Καρδίτσα, αναμένεται να έχει την μεγάλη επιτυχία που είχε και τις προηγούμενες χρονιές.
Ο οργανωτής Πολιτιστικός Σύλλογος Ελληνοπύργου, σε συνεργασία με άνδρες και γυναίκες του χωριού, έχει αρχίσει ήδη τις προετοιμασίες, ώστε οι εορταστές που θα παρευρεθούν, να μείνουν απολύτως ικανοποιημένοι από την όλη εκδήλωση.
Ο Πρόεδρος του Διοικητικού Συμβουλίου του Συλλόγου και Βουλευτής του νομού μας κ. Παύλος Β. Σιούφας, καλεί όλους τους Ελληνοπυργιώτες αλλά και όλους όσους θέλουν να επισκεφθούν το χωριό να βρεθούν στην Καστανογιορτή, ν’ ανέβουν στις 13 Οκτωβρίου στον Ελληνόπυργο.
Τελευταία τροποποίηση στις1 Οκτωβρίου 2012, 15:58