Συναυλία της Φιλαρμονικής του Δήμου Καρδίτσας την Τρίτη 16/8 στο Παυσίλυπο Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Εκδηλώσεις
- Εκτύπωση
Το Δ.Σ. της «ΠΑΥΣΙΛΥΠΟ - ΟΤΑ Α.Ε.», την Τρίτη 16 Αυγούστου 2011 και ώρα 21:30, οργανώνει συναυλία στον ανανεωμένο και δροσερό χώρο του αναψυκτηρίου, με την Φιλαρμονική Ορχήστρα του Δημοτικού Οργανισμού Πολιτισμού-Αθλητισμού Καρδίτσας (Δ.Ο.Π.Α.Κ.).
Η Φιλαρμονική ορχήστρα, υπό την διεύθυνση του Αρχιμουσικού Νικόλαου Μπανιά, θα κρατήσει συντροφιά το κοινό με τραγούδια του ξένου ρεπερτορίου, με λάτιν ρυθμούς, κλασσικά ροκ κομμάτια και ονειρεμένες στιγμές του Παγκόσμιου Κινηματογράφου.
Η είσοδος είναι δωρεάν.
Τελευταία τροποποίηση στις12 Αυγούστου 2011, 09:22