Τα κάλαντα στον Αντιπεριφερειάρχη από το Σώμα Ελληνικού Οδηγισμού Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Εκδηλώσεις
- Εκτύπωση
Τα παραδοσιακά κάλαντα του Λαζάρου, τραγούδησαν στον Αντιπεριφερειάρχη Καρδίτσας, το πρωί της Πέμπτης, ομάδες παιδιών από αστέρια του 1ου και του 2ου Γαλαξία, από πουλιά του 1ου και του 2ου Σμήνους και από οδηγούς του Σώματος Ελληνικού Οδηγισμού.
Τα παιδιά συνοδευόταν από στελέχη των ομάδων, καθώς και υπαρχηγούς και αρχηγούς.Ο αντιπεριφερειάρχης άκουσε τα κάλαντα με ιδιαίτερη ευχαρίστηση και ευχήθηκε στα παιδιά και τους συνοδούς τους, «Καλό Πάσχα».
Τελευταία τροποποίηση στις7 Απριλίου 2012, 14:37