Το Σάββατο 16 Ιουνίου η εκδήλωση των ΚΔΑΠ Παυσιλύπου & Γιολδάση Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Εκδηλώσεις
- Εκτύπωση
Η πρόεδρος της ΔΗ.Κ.Ε.Κ. κ. Όλγα Μακρή, η διοίκηση της ΔΗ.Κ.Ε.Κ, τα παιδιά και οι εκπαιδευτές των Κέντρων Δημιουργικής Απασχόλησης Παυσιλύπου και Γιολδάση, σας προσκαλούν στην καθιερωμένη καλοκαιρινή εκδήλωση,
Η φετινή μας παρέα πλαισιώνεται από τα παιδιά του 3ου και 13ου δημοτικού σχολείου του Δήμου Καρδίτσας, με πρωτοβουλία του συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων.
Τελευταία τροποποίηση στις14 Ιουνίου 2012, 16:35