Ολοκληρώθηκαν οι προσλήψεις 8 συμβασιούχων για την πυροπροστασία στο Δήμο Αργιθέας Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Εργασία - Καρδίτσα
- Εκτύπωση
![Ολοκληρώθηκαν οι προσλήψεις 8 συμβασιούχων για την πυροπροστασία στο Δήμο Αργιθέας](/media/k2/items/cache/63bfca08236845c7e20f01b2f02dcef8_L.jpg?t=20210616_074228)
Ολοκληρώθηκαν οι διαδικασίες επιλογής και πρόσληψης 8 ατόμων στον τομέα της πυροπροστασίας του Δήμου Αργιθέας μετά από διαδικασία των αιτήσεων που προηγήθηκε.
Ο Δήμαρχος Α. Στεργίου υπέγραψε την σχετική απόφαση για την πρόσληψη 7 εργατών και ενός χειριστή με τις τετράμηνες συμβάσεις να έχουν διάρκεια από 15 Ιουνίου έως και 14 Οκτωβρίου 2021.
Δείτε την σχετική απόφαση εδώ.
Τελευταία τροποποίηση στις16 Ιουνίου 2021, 10:42