Το Κέντρο Γυναικών Καρδίτσας προχωρά στην πρόσληψη ενός ατόμου για την κάλυψη αναγκών
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Εργασία - Καρδίτσα
- Εκτύπωση
![Το Κέντρο Γυναικών Καρδίτσας προχωρά στην πρόσληψη ενός ατόμου για την κάλυψη αναγκών](/media/k2/items/cache/165f7105cfd95518995c58c7fc6119e0_L.jpg?t=20240723_142535)
Το Κέντρο Γυναικών Καρδίτσας προχωρά στην πρόσληψη ενός ατόμου με σύναψη σύμβασης εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου, με σκοπό την κάλυψη αναγκών του Κέντρου Συμβουλευτικής Υποστήριξης γυναικών θυμάτων βίας.
Ειδικότερα, θα προσληφθεί ένα άτομο ειδικότητας:
-1 ΠΕ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΩΝ, με διάρκεια από την υπογραφή της σύμβασης μέχρι δώδεκα (12) μήνες, με δυνατότητα ανανέωσης ή παράτασης έως τη λήξη του Υποέργου
Υποβολή αιτήσεων συμμετοχής
Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να συμπληρώσουν την αίτηση με κωδικό, ΕΝΤΥΠΟ ΑΣΕΠ ΣΟΧ 1 ΠΕ/ΤΕ και να την υποβάλουν μαζί με τα απαιτούμενα δικαιολογητικά, είτε ηλεκτρονικά (Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.), είτε αυτοπροσώπως, είτε με άλλο εξουσιοδοτημένο από αυτούς πρόσωπο, εφόσον η εξουσιοδότηση φέρει την υπογραφή τους θεωρημένη από δημόσια αρχή, είτε ταχυδρομικά με συστημένη επιστολή έως και την Παρασκευή 2-8-2024, στα γραφεία της υπηρεσίας μας στην ακόλουθη διεύθυνση:
Κέντρο Γυναικών Καρδίτσας, Ηρώων Πολυτεχνείου 22, Τ.Κ.: 43132 – Καρδίτσα, απευθύνοντάς την υπόψιν κας Κωνσταντινιάς Καραγεώργου (τηλ. επικοινωνίας: 2441071594).
Στην περίπτωση αποστολής των αιτήσεων ηλεκτρονικά, το εμπρόθεσμο των αιτήσεων κρίνεται με βάση την ημερομηνία της ηλεκτρονικής υποβολής και στην περίπτωση αποστολής των αιτήσεων ταχυδρομικώς το εμπρόθεσμο των αιτήσεων κρίνεται με βάση την ημερομηνία που φέρει ο φάκελος αποστολής, ο οποίος μετά την αποσφράγισή του επισυνάπτεται στην αίτηση των υποψηφίων. Η αίτηση συμμετοχής που θα υποβληθεί ηλεκτρονικά πρέπει απαραιτήτως να εμφανίζεται υπογεγραμμένη, με φυσική υπογραφή. Ανυπόγραφες αιτήσεις δεν γίνονται δεκτές.
Η προθεσμία υποβολής των αιτήσεων δεν μπορεί να είναι μικρότερη των δέκα (10) ημερών (υπολογιζομένων ημερολογιακά) και αρχίζει από την επόμενη ημέρα της τελευταίας δημοσίευσης της παρούσας σε τοπικές εφημερίδες ή της ανάρτησής της στο κατάστημα του Κέντρου Γυναικών Καρδίτσας, στο δικτυακό τόπο αυτού (www.wck.gr), καθώς και στο χώρο των ανακοινώσεων του δημοτικού καταστήματος του Δήμου Καρδίτσας, εφόσον η ανάρτηση είναι τυχόν μεταγενέστερη της δημοσίευσης στις εφημερίδες. Η ανωτέρω προθεσμία λήγει με την παρέλευση ολόκληρης της τελευταίας ημέρας και εάν αυτή είναι, κατά νόμο, εξαιρετέα (δημόσια αργία) ή μη εργάσιμη, τότε η λήξη της προθεσμίας μετατίθεται την επόμενη εργάσιμη ημέρα.
Δείτε περισσότερα εδώ.