Τρεις συλλήψεις στην Καρδίτσα για κατοχή ναρκωτικών ουσιών Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Κοινωνικές - Αστυνομικές
- Εκτύπωση
Σε τρεις συλλήψεις πολιτών ηλικίας 34, 32 και 20 ετών αντίστοιχα προχώρησαν το βράδυ της Δευτέρας 3 Οκτωβρίου στην Καρδίτσα, αστυνομικοί της ομάδας ΔΙ.ΑΣ, για κατοχή ναρκωτικών ουσιών.
Ειδικότερα, κατά τη διάρκεια αστυνομικού ελέγχου σε Ι.Χ.Φ. αυτοκίνητο, ιδιοκτησίας του 34χρονου, βρέθηκαν και κατασχέθηκαν τέσσερα ναρκωτικά δισκία LONARID-N, τα οποία οι συλληφθέντες κατείχαν από κοινού, χωρίς ιατρική συνταγή.
Τελευταία τροποποίηση στις4 Οκτωβρίου 2011, 12:17