Δεν υπάρχει! Η Καρδίτσα ξαναέδωσε 5άρι στο Τζόκερ! Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Τοπική Επικαιρότητα
- Εκτύπωση
Ένα νέο πεντάρι στο Τζόκερ έδωσε το βράδυ της Πέμπτης ο νομός Καρδίτσας κάνοντας πλουσιότερο τον τυχερό ή την τυχερή κατά 44.357 ευρώ και κάτι ψιλά...
Το τυχερό 5άρι παίχθηκε στο πρακτορείο της Λάππα Βάιας στη Λεωφόρο Δημοκρατίας 75 στην Καρδίτσα. Να σημειώσουμε επίσης ότι 5άρι έδωσε και η Μαγνησία (Ριζόμυλος) ενώ τα υπόλοιπα κληρώθηκαν σε Θεσσαλονίκη (8), Αθήνα (3), Ρόδος (2).
Είναι το τέταρτο 5άρι που βγάζει ο νομός μας και ενώ τρέχουν τα διαδοχικά τζακποτ που την προσεχή Κυριακή θα μοιράσουν στην πρώτη κατηγορία τουλάχιστον 11 εκατομμύρια Ευρώ!
Θυμίζουμε ότι την προηγούμενη Πέμπτη πάλι η Καρδίτσα είχε δώσει 5άρι με τον νικητή -νικήτρια να κερδίζει 78.824 ευρώ ενώ στις 13 Νοεμβρίου είχαμε δύο 5άρια σε Μουζάκι και Μητρόπολη με κέρδη 29.021 ευρώ το καθένα.
Είναι πλέον παλλαϊκό το αίτημα όλων μας να "σκάσει" και το εξάρι στο νομό μας για να κάνουμε χαρούμενες γιορτές!
Δείτε τους τυχερούς αριθμούς ακολούθως.