Κακοκαιρία "Elias": Μεγάλης έντασης βροχή στο Δήμο Αργιθέας μετά τις 10 το πρωί της Τρίτης (26/9) Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Τοπική Επικαιρότητα
- Εκτύπωση
![Κακοκαιρία "Elias": Μεγάλης έντασης βροχή στο Δήμο Αργιθέας μετά τις 10 το πρωί της Τρίτης (26/9)](/media/k2/items/cache/449b3adb3168a1797eb1e382dd0d2d09_L.jpg?t=20230926_083120)
Μεγάλης έντασης βροχή, σημαιεώνεται εδώ και μία ώρα περίπου (μετά τις 10 π.μ.), στο Δήμο Αργιθέας, σύμφωνα με την ενημέρωση που είχε το KarditsaLive.Net, από τον δήμαρχο κ. Στεργίου.
Ο κ. Στεργίου, μέσω της ηλεκτρονικής μας εφημερίδας, εφιστά την προσοχή σε όλους όσους θα κινηθούν στο οδικό δίκτυο τόσο της Δυτικής όσο και της Ανατολικής Αργιθέας, τονίζοντας ότι απαιτείται εξαιρετικά προσεκτική κίνηση και μόνο εφόσον υπάρχει μεγάλη ανάγκη.
Παράλληλα μας ενημέρωσε πως τόσο τα μηχανήματα του Δήμου, όσο και της Περιφέρειας, βρίσκονται επί ποδός για την αντιμετώπιση τυχόν προβλημάτων που θα παρουσιαστούν.
Π.Κ.
φωτογραφία αρχείου
Τελευταία τροποποίηση στις26 Σεπτεμβρίου 2023, 11:31