Προσωρινός ανάδοχος για το έργο «Καλλιέργεια Πηγών Αγίου Γεωργίου / Υποέργο 1: Αρδευτικό δίκτυο» Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Τοπική Επικαιρότητα
- Εκτύπωση
![Προσωρινός ανάδοχος για το έργο «Καλλιέργεια Πηγών Αγίου Γεωργίου / Υποέργο 1: Αρδευτικό δίκτυο»](/media/k2/items/cache/dcea4d0f78c4d8398a66d63ecd869dc0_L.jpg)
Η Οικονομική Επιτροπή του Δήμου Λίμνης Πλαστήρα, εγκρίνοντας το πρακτικό της αρμόδιας επιτροπής, ανακήρυξε προσωρινό ανάδοχο για το έργο «Καλλιέργεια Πηγών Αγίου Γεωργίου / Υποέργο 1: Αρδευτικό δίκτυο», προϋπολογισμού 1,260.000 ευρώ.
Σύμφωνα με το πρακτικό στον διαγωνισμό υποβλήθηκαν επτά οικονομικές προσφορές. Όπως κατετάγησαν στον πίνακα μειοδοσίας, η μεγαλύτερη έκπτωση ήταν 36,84% και δόθηκε από τον οικονομικό φορέα «ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΜΥΛΩΝΑΣ ΚΑΙ ΥΙΟΙ ΟΕ» ο οποίος και είναι ο προσωρινός ανάδοχος του έργου.
Η αμέσως καλύτερη έκπτωση ήταν 32,17% και η χαμηλότερη που προσφέρθηκε ανέρχονταν σε 15,17%
Π.Κ.