Προσωρινός ανάδοχος με έκπτωση 4,27% για αποκαταστάσεις από "Daniel" σε Πεζούλα και Μεσενικόλα Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Τοπική Επικαιρότητα
- Εκτύπωση
![Προσωρινός ανάδοχος με έκπτωση 4,27% για αποκαταστάσεις από "Daniel" σε Πεζούλα και Μεσενικόλα](/media/k2/items/cache/c9bcc81442a4011554cfcbd244011c26_L.jpg)
Με απόφαση της Οικονομικής Επιτροπής του Δήμου Λίμνης Πλαστήρα, που ενέκρινε την εισήγηση της επιτροπής του διαγωνισμού, ανακηρύχθηκε προσωρινός ανάδοχος για το έργο «Έκτακτη αποκατάσταση υποδομών Τ.Κ. Πεζούλας και Μεσενικόλα από κακοκαιρία «Daniel».
Το έργο είναι προϋπολογισμού 150.000 ευρώ, η διαγωνιστική διαδικασία ήταν διαπραγμάτευση χωρίς προηγούμενη δημοσίευση και προσφορές υπέβαλλαν 4 οικονομικοί φορείς, από τους οποίους ο ένας αποκλείστηκε λόγω ελλιπών δικαιολογητικών.
Ο οικονομικός φορέας που έδωσε την μεγαλύτερη έκπτωση (4,27%) ήταν ο «ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Γ. ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗΣ», ο οποίος και ανακηρύχθηκε προσωρινός ανάδοχος. Οι άλλες δύο προσφορές ήταν στο 3% και στο 2%, ενώ αυτού που αποκλείστηκε ήταν στο 1%.
Π.Κ.