Στην 37η Διεθνή Έκθεση Τουρισμού Philoxenia ο Δήμος Λίμνης Πλαστήρα Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Τοπική Επικαιρότητα
- Εκτύπωση
![Στην 37η Διεθνή Έκθεση Τουρισμού Philoxenia ο Δήμος Λίμνης Πλαστήρα](/media/k2/items/cache/db12a526b31cfdd78cbe59e54a2b84ef_L.jpg?t=20221116_090813)
Ο Δήμος Λίμνης Πλαστήρα συμμετέχει στην 37η διεθνή έκθεση τουρισμού PHILOXENIA, η οποία θα πραγματοποιηθεί στη Θεσσαλονίκη στις 18-20 Νοεμβρίου 2022, με στόχο την προβολή της λίμνης και τη στήριξη των επαγγελματιών της περιοχής.
Στην έκθεση θα διανεμηθεί έντυπο υλικό στην ελληνική και αγγλική γλώσσα, το οποίο αναδεικνύει θεματικές μορφές του τουρισμού, καθώς και προωθητικό υλικό των επαγγελματιών του τόπου με σκοπό την τόνωση των επιχειρήσεων.
Τον Δήμο θα εκπροσωπεί η Ειδική Συνεργάτιδα κα. Μυρσίνη Ποδηματά, η οποία θα έχει και την οργανωτική ευθύνη της αποστολής.
ΔΗΜΟΣ ΛΙΜΝΗΣ ΠΛΑΣΤΗΡΑ
Τελευταία τροποποίηση στις16 Νοεμβρίου 2022, 11:08