Στο Νοσοκομείο Καρδίτσας βρέθηκε για ευχές ο Δήμαρχος Καρδίτσας Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Τοπική Επικαιρότητα
- Εκτύπωση
Το Γενικό Νοσοκομείο Καρδίτσας επισκέφθηκε το πρωί του Σαββάτου, παραμονή της Πρωτοχρονιάς ο Δήμαρχος Καρδίτσας Κωνσταντίνος Παπαλός.
Το Δήμαρχο συνόδευαν ο Πρόεδρος του Δημοτικού Συμβουλίου κ. Απ. Αναστασίου, οι Αντιδήμαρχοι κ.κ. Σοφ. Αρβανιτάκου, Νικ. Καραγιάννης και Αθ. Μαρκινός και οι Δημοτικοί Σύμβουλοι κ.κ. Ουρ. Σούφλα και Θωμ. Κατσιαβάρας.
Ο Δήμαρχος και οι συνεργάτες του συνοδευόμενοι από τον Αναπληρωτή Διοικητή του Νοσοκομείου, ιατρό κ. Γεωρ. Μαγγίνα επισκέφθηκαν τις Κλινικές του νοσηλευτικού μας ιδρύματος και ευχήθηκαν ταχεία ανάρρωση και καλή χρονιά στους ασθενείς και τις οικογένειές τους, καθώς και στο ιατρικό, νοσηλευτικό και διοικητικό προσωπικό.
Τελευταία τροποποίηση στις31 Δεκεμβρίου 2011, 14:03