Προγραμματισμένες διακοπές ηλεκτροδότησης την Πέμπτη (7/12) σε τμήματα της Καρδίτσας, περιοχή μεταξύ Ρούσσου και Σταυρού και στην ανατ. Αργιθέα Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Τοπική Επικαιρότητα
- Εκτύπωση
![Προγραμματισμένες διακοπές ηλεκτροδότησης την Πέμπτη (7/12) σε τμήματα της Καρδίτσας, περιοχή μεταξύ Ρούσσου και Σταυρού και στην ανατ. Αργιθέα](/media/k2/items/cache/31d0804c9de5e429ccd5d846e1eb757e_L.jpg?t=20231206_134242)
Προγραμματισμένες διακοπές ηλεκτροδότησης θα πραγματοποιηθούν την Πέμπτη 7 Δεκεμβρίου 2023 σε τμήματα της Καρδίτσας, μεταξύ Ρούσσου και Σταυρού καθώς και στην ανατ. Αργιθέα από το ΔΕΔΔΗΕ.
Συγκεκριμένα:
Από ώρα 08.00 έως 12.00 θα σημειωθεί διακοπή της ηλεκτροδότησης από την περιοχή του ΥΣ του Ρούσσου έως τον Μαύρικα και στο δυτικό τμήμα, στα αρδευτικά, της τ.κ. του Σταυρού.
Από ώρα 08.30 έως 10.30 θα σημειωθεί διακοπή της ηλεκτροδότησης στην πόλη της Καρδίτσας και στις κάτωθι οδούς: Χ.Φλωράκι από Νο 31 έως Νο 67. Ηρακλέως από Νο 16 έως Αργοναυτών. Αριστοτέλους από Νο 39 έως Σκυλοσόφου. Ανδρούτσου από Χ.Φλωράκη έως πάροδος Αριστοτέλους
Από ώρα 09.00 έως 15.00 θα σημειωθεί διακοπή της ηλεκτροδότησης στην περιοχή της ανατολικής Αργιθέας.
Από ώρα 11.00 έως 15.00 θα σημειωθεί διακοπή της ηλεκτροδότησης στην πόλη της Καρδίτσας και στην περιοχή ανάμεσα στον περιφερειακό, στο γήπεδο του Άρη και του Αστέρα Φαναρίου.
Σημείωση από το ΔΕΔΔΗΕ: Ενώ καταβάλλεται κάθε προσπάθεια για τη συντομότερη επανηλεκτροδότηση, εντούτοις, επιβάλλεται μεγάλη προσοχή, θεωρώντας ότι σε όλη την προγραμματισμένη διάρκεια διακοπής, οι αγωγοί είναι υπό τάση!