Διάκριση για το Χρ. Παλούκη στο πανελλήνιο πρωτάθλημα ανωμάλου δρόμου στην Πηγή Τρικάλων
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Άλλα Αθλήματα
- Εκτύπωση
Πρώτη θέση στο ομαδικό στο πανελλήνιο πρωτάθλημα ανωμάλου δρόμου που έγινε στην Πηγή Τρικάλων στον αγώνα 8.000 μέτρων νέων κατέκτησε ο Παλαμιώτης αθλητής του Ολυμπιακού Χρήστος Παλούκης.
Ο νεαρός δρομέας γυμνάζεται με τον Καρδιτσιώτη προπονητή Βησσαρίων Ζησόπουλο είναι η τρίτη φορά που κερδίζει μετάλλιο στην ομαδική βαθμολογία (2 χρυσά, ένα χάλκινο) ενώ συμμετέχει και τερματίζει σταθερά εδώ και πέντε χρόνια στην 8αδα του Πανελλήνιου πρωταθλήματος του αγωνίσματος του.
Στόχος στο μέλλον είναι να μπει σιγά σιγά σε μεγάλες αποστάσεις και κυρίως μαραθώνιο!