Ανακοίνωσε επίσημα τον Β. Μπράχο ο Ήφαιστος Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Μπάσκετ
- Εκτύπωση
Η Διοίκηση του Ήφαιστου ανακοινώνει την απόκτηση του Βαγγέλη Μπράχου. Πρόκειται για έναν παίκτη ο οποίος με την πολυετή εμπειρία του στα γήπεδα του μπάσκετ, ακόμη και σε εθνικές κατηγορίες, θα βοηθήσει την ομάδα με την αγωνιστική του παρουσία στην επίτευξη των στόχων.
Ο Μπράχος αγωνιζόταν με επιτυχία επί σειρά ετών με τη φανέλα του ΑΣΚ (πρόσφατα η Διοίκηση του ΑΣΚ έβγαλε ευχαριστήριο προς τιμήν του). Ευχαριστούμε τη Διοίκηση του ΑΣΚ για τη συνεργασία και καλοσωρίζουμε τον παίκτη και του ευχόμαστε υγεία και επιτυχίες με την ομάδα μας.