Με τη φανέλα του Ηφαίστου τη νέα σεζόν ο Μπραϊμιώτης Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Μπάσκετ
- Εκτύπωση
Παίκτης του Ήφαιστου είναι ο Μάριος Μπραϊμιώτης. Ο 27 χρονος φόργουορντ αποτελεί προσωπική επιλογή του κόουτς Κομποδιέτα και ενδέχεται να βοηθήσει την ομάδα με τη δυναμικότητά του μέσα κι έξω από τα καλάθια.
Τα προηγούμενα χρόνια αγωνίζονταν με τη φανέλα του ΑΣΚ από τον οποίο ο Ήφαιστος τον απέκτησε με τη μορφή δανεισμού. Η Διοίκηση του Ήφαιστου ευχαριστεί τη Διοίκηση του ΑΣΚ για τη συνεργασία και καλωσορίζει στις τάξεις της τον παίκτη.