Με επιτυχία ο χορός της Νεφέλης Καλλιθήρου Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Ερασιτεχνικό
- Εκτύπωση
Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε το Σάββατο 28 Δεκέμβρη ο ετήσιος χορός του Α.Σ. Νεφέλη Καλλιθήρου.
Σε μια κατάμεστη αίθουσα στο κοσμικό κέντρο "Σαλέ" οι φίλοι της ομάδος διασκέδασαν μέχρι αργά με το χορευτικό τμήμα Καλλιθήρου και την ορχήστρα των Π.Μπαρκαλή-Τ. Κοτσώλη. Η βραδιά αποτέλεσε άλλωστε μια ευκαιρία αφενός ο κόσμος να ξεφύγει για λίγο από τις δυσκολίες που αντιμετωπίζει στην καθημερινότητά του, αφετέρου να ενισχυθεί και η ομάδα στις πολλές υποχρεώσεις που έχει.