Οι τριάδες των διαιτητών στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα (7-10/12) (Νέες αλλαγές) Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Ερασιτεχνικό
- Εκτύπωση
Ανακοινώθηκε από την ΕΠΣ Καρδίτσας το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου καθώς και οι τριάδες των διαιτητών που θα σφυρίζουν τις αναμετρήσεις.
Σάββατο γίνονται επτά από τα οκτώ παιχνίδια της 14ης αγωνιστικής στην Α' ΕΠΣ ενώ την Κυριακή γίνεται η αναμέτρηση ανάμεσα σε Διγενή και Μυρίνη. Την προσεχή Τρίτη ορίστηκε επίσης το εξ αναβολής Σέλλανα - Ηρακλής Σοφάδων.
Σάββατο γίνονται ακόμα τα παιχνίδια της Α1 κατηγορίας καθώς και δύο αναμετρήσεις για Β' και Γ' ΕΠΣ Καρδίτσας. Τέλος την Τρίτη γίνεται η αναμέτρηση της πρωτοπόρου και πρωταθλήτριας χειμώνα Νίκης Καμινάδων με το Φύλλο.
Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων και οι διαιτητές:
Α' Ερασιτεχνική Καρδίτσας - 14η αγωνιστική - Σάββατο 7/12 στις 15:00
Ατρόμητος Παλαμά - Α.Ε Λεονταρίου (Αγγελακόπουλος - Διπλάρης - Βογιατζής)
Απόλλων Μακρυχωρίου – Α.Ο Ελπίδα (Μαργιολάς - Κριαράς - Σαββάλας)
Ηρακλής Καρδ/λας – Α.Ο Σελλάνων (Κατσικαβέλας - Αντωνίου Φ. - Λουμπόνια)
Α.Ο Αστέρας - ΑΟΚ Πάμισσος (Βαφειάδης Νότος - Γκούζας - Βουγιουκλάκης)
Ηρακλής Σοφάδων - Εθνικός Καρδίτσας (Νότος Βαφειάδης - Πούπης - Κουκούλης Π.)
Α.Ε Πασχαλίτσα - Δόξα Μητρόπολης (Γαλάνης - Κουκούλη - Πολύζος)
Α.Σ Ήφαιστος - Α.Ε Καρποχωρίου (Κυρίτσης - Χαβαλές - Πεταλάς)
Α.Σ Διγενής – Α.Ο Μυρίνης Κυριακή 8/12 στις 15:00 (Ζαγορίτης - Χάρμπας - Κυρίτσης)
Εξ αναβολής την Τρίτη 10/12 στις 15:00
Α.Ο Σελλάνων – Ηρακλής Σοφάδων (Αγγελακόπουλος - Ζαγορίτης Βογιατζής - Γκούζας Φ.)
Α1' Ερασιτεχνική Καρδίτσας - 14η αγωνιστική - Σάββατο 7/12 στις 15:00
Α.Ο Διαγόρας - Δόξα Μασχολουρίου (Μανώλης - Σιώκας - Ευαγγέλου Ε.)
Α.Ο Ασπίδα – Α.Ε Μουζακίου (Μαλλιώρας – Αντωνίου Κ. - Αργυρόπουλος)
Προδρομιακός – Α.Ο Αγναντερού (Γανιάς - Τσιαμούρας - Καυμενόπουλος)
Α.Ο Κρανέας – Δόξα Αμπέλου (Καλυβιώτης - Νατσιόπουλος - Κότζα)
Α.Ο Κυψέλη – Α.Σ Σώκρατες (Κλησιάρχης - Καλόγηρος - Αβραμόπουλος)
Δόξα Αγίας Τριάδας – Α.Ο Ταυρωπός (Τζαφάλιας - Στεφανής - Αδραμάνης)
Άρης Φίλιας – Α.Ε Καππαδοκικού (Τσιαχτάνης - Στεργιόπουλος - Οικονόμου)
ΑΣΜ Καραϊσκάκης - Αετός Αγίου Θεοδώρου (Μπεκιάρης - Χάρμπας - Κανιούρας Π.)
Β1' Ερασιτεχνική Καρδίτσας - 13η αγωνιστική - Κυριακή 8/12 στις 15:00
Α.Σ. Eνιππέας - Π.Ο. Παλαμαική Σάββατο 7/12 στις 15:00 (Ζούκας Κ. - Ευαγγέλου Στ. - Παπαλίτσας)
Ατρομ. Πτελοπούλας - Α.Σ. Αχλαδιά 13:30 (Χαβαλές - Πεταλάς - Κότζα)
Κερ. Σταυρού -Μελισσοχώρι (Βουγιουκλάκης - Ζούκας Σ. - Στεργιόπουλος)
Α.Σ Κένταυρος – ΠΑΣ (Αντωνίου Φ. - Αδραμάνης - Αντωνίου Κ.)
Άρης Αγίας Παρασκευής – Δόξα Μάρκου (Μαργιολάς - Καλτσάς - Καυμενόπουλος)
Αστήρ Βλοχού – Θεσσαλικός Ματαράγκας (Νότος - Βογιατζής - Γκούζας)
Νέα Νίκη Καμινάδων - Α.Ο. Φύλλου Τρίτη 10/12 στις 15:00 (Βαφειάδης - Διπλάρης - Χαβαλές)
Β2' Ερασιτεχνική Καρδίτσας - 15η αγωνιστική - Κυριακή 8/12 στις 15:00
Ακ. Ταυρωπ. Ο Φωστήρας – Ολυμπ Παλ/σιου (Στεφανής - Γανιάς - Κουτρομάνος)
Α.Ο Αστροναύτης – Α.Ε Δάφνη (Γαλάνης - Κριαράς - Λέρας)
Άρης Καρδίτσας -Φωτ. Αστήρ (Κουκούλης Π. - Μανώλης Ν. - Λουμπόνια)
Κερ. Φράγκου – Α.Ε Ρούσσου (Τζαφάλιας - Παραθύρας - Σιώκας)
Α.Σ Απιδιά – Α.Ο Μορφοβουνίου (Αργυρόπουλος Κουκούλη Σπ. - Μπάτζιος - Μπάκας)
Α.Σ Νεφέλη – Α.Ο Φυλακτή (Μουτσάνας - Καλόγηρος - Κλησιάρχης)
Α.Ο Μαγούλα – Αίας Μαραθέας (Κουκούλη Σπ. Αργυρόπουλος - Πούπης - Πολύζος)
Ρεπό:Ατρόμητος Γεωργικού
Γ' Ερασιτεχνική Καρδίτσας - 11η αγωνιστική - Κυριακή 8/12 στις 15:00
Α.Σ Πλαστήρας - Δόξα Παλιουρίου Σάββατο 7/12 στις 15:00 (Ζαγορίτης - Χριστοφοράκης - Κουκουζέλης)
Θύελλα Ριζοβουνίου – Α.Ε Ψαθοχώρα (Μαλλιώρας - Σαββάλας - Ευαγγέλου Στ.)
Α.Ε Μενελαίδα – Απόλλων Αρτεσιανού (Ζούκας Κ. - Οικονόμου - Χριστοφοράκης)
Ακαδημία Ελπίδες – Αετός Καλλιφωνίου (Μπεκιάρης - Τσιαχτάνης - Ρούστα)
Α.Σ Κρόνος – Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου (Κατσικαβέλας - Τσιαμούρας - Κουκουζέλης)
Α.Σ Ασκληπιός – Αίας Καρποχωρίου (Ευαγγέλου Ε. - Νατσιόπουλος - Στρατίκης)
Ακαδημία Ορφέας – Ακαδημία Ποδοσφαίρου (Κανιούρας Π. - Παπαλίτσας - Καλλιάρα)
Αναπληρωματικοί Σαββάτου: Ζούκας Σ. - Κουτρομάνος - Λούσι - Μπάκας - Μπάτζιος - Παραθύρας
Αναπληρωματικοί Κυριακής: Τσιμούρτου - Τσουρουνάκης - Διπλάρης - Μαγαλιός - Χατζής - Γεωργίου - Κυρίτσης
Σημείωση: Με πορτοκαλί χρώμα οι αλλαγές διαιτητών