Κέρδισαν Νίκη Καμινάδων και Κρόνος Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Ερασιτεχνικό
- Εκτύπωση
Δύο αναμετρήσεις άνοιξαν το αγωνιστικό πρόγραμμα της Β' και Γ' ΕΠΣ Καρδίτσας το απόγευμα του Σαββάτου.
Η πρωτοπόρος Νίκη Καμινάδων αντιμετώπισε την Παλαμαϊκή για την 23η αγωνιστική του 1ου ομίλου της Β' ΕΠΣ νικώντας με 3-0. Τα γκολ πέτυχαν ο Γόρδιος (2) και ένα πρόσθεσε ο Τσιαντούλας.
Για την 20η αγωνιστική της Γ' ΕΠΣ ο Κρόνος υποδέχθηκε την Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας όπου και επικράτησε με 2-0. Και τα δύο γκολ πέτυχε ο Μακρής στο β' μέρος του αγώνα.
Τελευταία τροποποίηση στις15 Φεβρουαρίου 2014, 19:02