Το πρόγραμμα και οι διαιτητές στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα της ΕΠΣΚ (15-16/3) Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Ερασιτεχνικό
- Εκτύπωση
Το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου και τους διαιτητές των ποδοσφαιρικών αναμετρήσεων έκανε γνωστούς σήμερα η ΕΠΣ Καρδίτσας.
Σάββατο στις 16:00 θα γίνουν οι αγώνες σε Α' και Α1' ενώ την Κυριακή στις 16:00 θα γίνουν όλοι οι υπόλοιποι αγώνες σε Β' και Γ' ΕΠΣΚ.
Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων και οι διαιτητές:
Α' Ερασιτεχνική Καρδίτσας - 27η αγωνιστική - Σάββατο 15/3 στις 16:00
Α.Ε. Λεoνταρίου - Hρακλής Καρδ/λας (Μπεκιάρης Λ. - Πούπης - Χάρμπας)
Απόλλων Μακρυχωρίου - Α.Ο. Αστέρας (Νότος Π. - Κουκούλης Π. - Κριαράς)
Aτρόμητος Παλαμά - Ηρακλής Σοφάδων (Τζαφάλιας - Γκούζας Φ. - Καλτσάς)
Α.Ο. Eλπίδα Αγ. Γεωργίου - Α.Ε. Πασχαλίτσας (Μανώλης – Σαββίδης - Πολύζος)
Α.Ο. Σελλάνων - Α.Σ Διγενής Αρτεσιανού (Λακκιας - Τσιαχτάνης - Κουκουζέλης Β.)
Πάμισσος Καλογραιανών - Α.Σ Ήφαιστος (Μαλλίωρας - Κανιούρας Π. - Σιώκας)
Eθνικός Καρδίτσας - Α.Ε Καρποχωρίου (Γαλάνης - Πεταλάς - Παραθύρας)
Δόξα Μητρόπολης - Α.Ο. Μυρίνης (Κυρίτσης Χ. - Κουκούλη Σπ. - Ευαγγέλου Ευδ.)
Α1' Ερασιτεχνική Καρδίτσας - 27η αγωνιστική - Σάββατο 15/3 στις 16:00
Δόξα Mασχολουρίου - Α.Ο. Προδρομιακός (Γανιας Ι. - Ζούκας Κ. - Στεργιόπουλος)
Α.Ο. Ασπίδα - Α.Ο. Κρανέας (Βαφειάδης - Μπάτζιος - Παπαλίτσας)
Α.Ο. Διαγ. Αμπελικού - Α.Ο. Kυψέλη (Τεταγιώτης Κ. - Χαβαλές Στ. - Μαργιολάς)
Α.Ε. Μουζακίου - Δόξα Aγ. Τριάδας (Βουγιουκλάκης – Σαββάλας - Τζέλλος)
Α.Ο. Αγναντερού - Άρης Φίλιας (Ζαγορίτης Ι. - Αντωνίου Φ. - Αργυρόπουλος)
Δόξα Αμπέλου - Kαραϊσκάκης Μαυρομ. (Μουτσανας - Αβραμόπουλος - Κλησιάρχης)
Α.Σ Σώκρατες - Αετός Αγ. Θεοδώρου (Καλυβιώτης – Τσιαμούρας -Λέρας)
Α.Ο. Ταυρωπός - Α.Ε. Καππαδοκικού (Αγγελακόπουλος - Διπλάρης Α. - Βογιατζής)
Β1' Ερασιτεχνική Καρδίτσας - 25η αγωνιστική - Κυριακή 16/3 στις 16:00
Α.Σ. Eνιππέας - Α.Ο. Μελισσοχωρίου (Κλησιάρχης – Μουτσάνας - Αβραμόπουλος)
Π.Ο. Παλαμαική - Α.Σ. Αχλαδιά (Νότος Π. – Παραθύρας - Καλτσάς)
Κερ. Σταυρoύ - Π.Α. Σοφάδων (Κουκούλη Σπ. - Κουκούλης Π. - Κυριάκος Κ.)
Ατρομ. Πτελοπούλας - Δόξα Μάρκoυ (Αγγελακόπουλος - Διπλάρης Αντ. - Διπλάρης Μ.)
Α.Σ. Κένταυρος - Α.Ο. Φύλλου (Βαφειάδης Δ. – Καλυβιώτης - Μπάκας)
Άρης Αγ. Παρασκευής - Αστήρ Bλοχού (Λακκιας - Πούπης Θ. - Τσιαμούρας)
Νέα Νίκη Καμινάδων - Π.Ο.Μ. Θεσσαλικός (Τσιαχτάνης Ν. – Νατσιόπουλος - Οικονόμου)
Β2' Ερασιτεχνική Καρδίτσας - 29η αγωνιστική - Κυριακή 16/3 στις 16:00
Ατρόμητος Γεωργικού - Ολυμπιακός Παλ/σιου (Γαλάνης - Βογιατζής - Κανιούρας)
Ακ. Ταυρ. ο Φωστήρας - Φωτ. Αστήρ Μαγουλ. (Κυρίτσης Χ. – Βουγιουκλάκης. - Πεταλάς)
Α.Ο. Αστροναύτης Γελ. - Α.Ε. Pούσσου (Ζαγορίτης Ι. - Αντωνίου Κ. - Σαββάλας)
Άρης Καρδίτσας - Α.Ο. Mορφοβουνίου (Γανιάς Ι. - Μπεκιάρης - Κότζια)
Kερ. Φράγκου - Α.Ο. Φυλακτή (Τζαφάλιας Β. – Χάρμπας - Σιώκας)
Α.Σ. Απιδιά - Αίας Μαραθέας (Αντωνίου Φ. - Μπάτζιος - Τεταγιώτης)
Α.Σ. Νεφέλη - A.Ο. Mαγούλα (Ζούκας Κ. - Μαργιολάς - Ζούκας Σερ.)
Ρεπό: Α.Ε. Δάφνη
Γ' Ερασιτεχνική Καρδίτσας - 27η αγωνιστική - Κυριακή 16/3 στις 16:00
Θύελλα Ριζοβουνίου - Απόλλων Αρτεσιανού (Σαββίδης -Λουμπόνια Β. - Ευαγγέλου Στ.)
Α.Ε. Ψαθoχώρα - Αετός Kαλλιφωνίου (Αργυρόπουλος - Παπαλίτσας Γ. - Πολύζος Ι.)
Α.Ε Mενελαΐδας - Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου (Κουκουζέλης Β. – Λούσι - Στρατίκης)
Ακαδημία Ελπίδες - Δόξα Παλιουρίου (Τζέλλος - Χαβαλές Στ. - Καϋμενόπουλος)
Α.Σ Κρόνος - Αίας Καρποχωρίου (Γκούζας Φ. - Μαλλιώρας Β. - Νταράλας)
Α.Σ Πλαστήρας - Ακαδημία Oρφέας (Κουκουμτζής – Καλαμπάκας - Τσιμούρτου)
Α.Σ. Ασκληπιός - Ακαδημία Ποδοσφαίρου (Στεργιόπουλος - Μανώλης - Ρούστα)