Το πρόγραμμα των αγώνων και οι διαιτητές στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα (22-23/3) αλλαγές Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Ερασιτεχνικό
- Εκτύπωση
Ανακοινώθηκε από την ΕΠΣ Καρδίτσας το πρόγραμμα των αγώνων και οι διαιτητές για τα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου του νομού μας.
Το Σάββατο στις 16:00 αγωνίζεται η Α' και η Α1' κατηγορία ενώ την Κυριακή την ίδια πέρνουν σειρά η Γ' ΕΠΣΚ και οι δύο όμιλοι της Β' ΕΠΣΚ στην τελευταία αγωνιστική για την φετινή σεζόν.
Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων και οι διαιτητές των αγώνων:
Α' Ερασιτεχνική - 28η αγωνιστική - Σάββατο 22 Μαρτίου στις 16:00
Α.Σ. Απολλων Μακρυχωριου - Α.Ε. Λεονταριου (Λακκιας - Διπλαρης Α. - Βογιατζης)
Α.Ο. Ηρακλης Καρδ/Λας - Α.Σ. Ατρομητος Παλαμα (Κυριτσης Χ. - Κουκουλη Σπ. - Κουκουλης Π.)
Α.Ο. Αστερας - Α.Ο. Ελπιδα (Μαργιολας Αχ. - Πουπης Θ.- Ζουκας Κ.)
Α.Σ. Ηρακλης Σοφαδων - Α.Ο. Σελλανων (Γαλανης Χρ. – Χαρμπας - Καλτσας)
Α.Ε. Πασχαλιτσας - ΑΟΚ Παμισσος (Μουτσανας – Καλογηρος - Κλησιαρχης)
Α.Σ. Διγενης - Π.Σ. Εθνικος Καρδιτσας (Βαφειαδης Δ. - Κανιουρας Π - Κριαρας)
Α.Σ. Ηφαιστος - Α.Ο. Δοξα Μητροπολης (Τσιαχτανης Ν.– Σαββιδης - Λουμπονια Β.)
Α.Ε. Καρποχωριου - Α.Ο. Μυρινης (Μπεκιαρης Λ. - Στεφανης Γ - Ευαγγελου Ευδ.)
Α1' Ερασιτεχνική - 28η αγωνιστική - Σάββατο 22 Μαρτίου στις 16:00
Α.Ο. Ασπιδα - Α.Ε.Ο. Δοξα Μασχολουριου (Αντωνιου Φ. - Κουκουζελης Β. - Σαββαλας)
Α.Ο. Προδρομιακος - Α.Ο. Διαγορας Αμπελικου (Βαρλαμης - Πολυζος Ι. - Παπαλιτσας Γ.)
Α.Ο. Κρανεας - Α.Ε. Μουζακιου (Ζαγοριτης Ι. – Καλαμπακας - Καλλιαρα)
Α.Ο. Κυψελης -Α.Ο. Αγναντερου (Αγγελακοπουλος - Μπατζιος Δ. - Αργυροπουλος Π.)
Α.Ο. Δοξα Αγιας Τριαδας - Π.Ο. Δοξα Αμπελου (Τζαφαλιας Β. - Γκουζας Φ. - Μπακας)
Α.Σ. Αρης Φιλιας - Α.Ο. Σωκρατες (Γανιας Ι. – Κοτζια - Στεργιοπουλος)
ΑΣΜ Καραϊσκακης - Α.Ο. Ταυρωπος (Νοτος Π. - Μανωλης Ν.- Τζελλος)
Α.Ο. Αετος Αγιου Θεοδωρου - Α.Ε. Καππαδοκικου (Μαλλιωρας Β. - Χαβαλες Στ. - Λερας)
Β1' Ερασιτεχνική - 26η αγωνιστική - Κυριακή 23 Μαρτίου στις 16:00
Π.Ο. Παλαμαϊκη - Α.Σ. Ενιππεας (Γκουζας Φ. - Αντωνιου Κ. - Αδραμανης)
Α.Ο. Μελισσοχωριου - Α.Ο. Κεραυνος Σταυρου (Ζουκας Κ. – Μπακας - Ζουκας Σερ.)
Α.Σ. Αχλαδιας - Α.Σ. Ατρομητος Πτελοπουλας (Τζελλος - Χαβαλες Στ. - Λουσι)
Ποδοσφ. Ακαδημια Σοφαδων - Α.Σ. Κενταυρος Αναβρας (Κουκουλης Π. - Αντωνιου Φ. - Οικονομου)
Α.Ο. Δοξα Μαρκου - Α.Ο. Αρης Αγιας Παρασκευης (Κλησιαρχης – Καλογηρος - Κυριακος Κ.)
Α.Ο. Φυλλου - Α.Σ. Νεα Νικη Καμιναδων (Σαββιδης - Κυριτσης Χ. - Λερας)
ΠΟΜ Θεσσαλικος Ματαραγκας - Α.Ο. Αστηρ Βλοχου (Κουκουζελης Β - Γκουζας Ι. - Μπατζιος Δ.)
Β2' Ερασιτεχνική - 30η αγωνιστική - Κυριακή 23 Μαρτίου στις 16:00
Α.Ο. Ολυμπιακος Παλαιοκκλησιου - Α.Ο. Ακαδ. Ταυρωπος Ο Φωστηρας (Βαρλαμης - Πουπης Θ.- Σιωκας)
Α.Ε. Δαφνοσπηλια Η Δαφνη - Α.Ο. Αστροναυτης Γελανθης (Τζαφαλιας Β. – Παραθυρας - Ευαγγελου Στ. Χάρμπας)
Ο.Φ. Φωτ. Αστηρ Μαγουλιτσας - Α.Σ. Αρης Καρδιτσας (Μανωλης Ν. - Λουμπονια Β - Καλτσας)
Α.Ε. Ρουσσου - Α.Σ. Κεραυνος Φραγκου (Μαλλιωρας Β. - Μπεκιαρης Λ. - Κριαρας)
Α.Ο. Μορφοβουνιου - Α.Σ. Απιδιας (Ζαγοριτης Ι. – Καλαμπακας - Τσιμουρτου)
Α.Ο. Φυλακτης - Α.Σ. Νεφελη Καλλιθηρου (Στεφανης Γ - Βογιατζης - Ρουστα)
Α.Ο. Αιας Μαραθεας - Α.Ο. Μαγουλας (Πολυζος Ι. – Τσιαμουρας - Καϋμενοπουλος)
Γ' Ερασιτεχνική - 24η αγωνιστική - Κυριακή 23 Μαρτίου στις 16:00
Α.Ε. Ψαθοχωρας - Παο Θυελλα Ριζοβουνιου (Γαλανης Χρ. – Λακκιας - Κανιουρας Π.)
Α.Σ. Απολλων Αρτεσιανου - Α.Ε. Μενελαϊς Λουτροπηγης (Στεργιοπουλος - Μαργιολας Αχ.- Κουτρουμανος Ν.)
Α.Ο. Αετος Καλλιφωνιου - Ακαδημια Ελπιδες Καρδιτσας (Διπλαρης Μ. - Τσιαχτανης Ν. - Χρυστοφορακης)
Π.Ο. Αστερας Δασοχωριου - Α.Σ. Κρονος (Κουκουμτζης – Σαββαλας - Μαντσε)
Α.Ο. Δοξα Παλιουριου - Α.Σ. Πλαστηρας (Νοτος Π. - Γανιας Ιωαννης - Τεταγιωτης Κ.)
Α.Ο. Αιας Καρποχωριου - Α.Σ. Ασκληπιος (Παπαλιτσας Γ. - Χαρμπας Ευαγγέλου- Νταραλας)
Α.Σ. Aκαδημια Ποδοσφαιρου Καρδιτσας - Ακαδημια Ορφεας Καρδιτσας (Καλλιαρα - Κουκουλη Σπ. - Αργυροπουλος Π.)
Σημείωση: Με πορτοκαλί χρώμα οι αλλαγές