Χωρίς νικητή η αναμέτρηση Μενελαΐδας - Ψαθοχώρας Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Ερασιτεχνικό
- Εκτύπωση
Δεν ανέδειξε νικητή το εξ αναβολής παιχνίδι για την Γ' ΕΠΣ που έγινε το απόγευμα της Πέμπτης ανάμεσα σε Μενελαΐδα και Ψαθοχώρα.
Οι φιλοξενούμενοι είχαν το μεγαλύτερο ενδιαφέρον για την αναμέτρηση καθώς θέλαν να αποκτήσουν μια μεγαλύτερη διαφορά βαθμών από τον Πλαστήρα που καιροφυλακτεί για είσοδο στην τετράδα της κορυφής.
Μετά από ένα άγευστο πρώτο ημίχρονο η Ψαθοχώρα κατάφερε να ανοίξε με τον Μπιρνάρα Αθ. το σκορ στο 73' με κεφαλιά. Οι φιλοξενούμενοι είχαν δύο δοκάρια επίσης στην επανάληψη όμως η αστοχία τους τιμωρήθηκε από την Μενελαΐδα στις τελευταίες φάσεις του αγώνα με κεφαλιά επίσης του Χούμου.